Počítačové kamerové systémy

Stránka se dále připravuje.

Jedná se o velice kvalitní kamerové počítačové bezpečnostní systémy pracující pod operačními systémy Windows 2000, Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Systém dokáže zaznamenávat ve vysokém rozlišení 704 x 576 bodů. Další velkou výhodou je, že každá karta (4 video vstupy) má dva nezávislé audio vstupy (4 karty = 16kamer = 8 kanálů pro záznam zvuku) přičemž verze RT a MP4 má dokonce na každý video vstup jeden audio kanál. Také rychlost systému nezaostává a u modelů XP dosahuje rychlosti až 15 obr / sek na kameru a u modifikace RT, MP4 a RT4 je to plných 25 obr / sek pro záznam pro každou kameru.

Systém má výborné vlastnosti v síťové komunikaci. Obraz se přenáší mnohonásobně rychleji než u ostatních systémů. Při síťové komunikaci je dále umožněno uživateli používat funkce vzdáleného pozorování kamer, dále pak lokální i vzdálený záznam a mnohé další z nastavování systému, přičemž uživatel musí mít na požadované funkce administrátorem přiděleny práva.

Systém je lehce rozšiřitelný ze 4 video vstupů na 8, 12 a 16 kamerových vstupů pouhým přidáním další karty střežícího systému do PCI slotu. Systém dále nabízí zabezpečení heslem a správu uživatelů, umožňuje ovládání SPEED DOME kamer (i vzdáleně, kde u sítě LAN je odezva vzdálené PTZ kamery téměř okamžitá), které rovněž dodáváme. Dále pak individuální nastavování kamerových vstupů, plánování záznamu, detekci pohybu v obraze s možností definice libovolných střežících zón a nastavení citlivosti detekce pro každou kameru individuálně, využívání alarmových vstupů a výstupů.

Nové verze software (2 a novější) nabízí plynulejší (rychlejší) LIVE sledováním obrazu z kamer a záznamu. Systém dále nabízí rychlé prohlížení posledních záznamů, funkce krokování při přehrávání záznamů, zasílání alarmových emailů, konfigurace rozložení obrazu,... a hlavně zrychlením a zdokonalením síťových aplikací s jednodušší obsluhou. Český software i návod je samozřejmostí ke všem verzím systému .

Technické parametry (PDF)

Case-zalman-z7-plus-atx-midi-tower-black-bez-zdroje_i106492

Pc_kamsys

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se