schovat nabídku

Vývoj

Zakázkový vývoj speciální elektroniky - komplexní vývojové služby

Kvalitní a přesto rychlý návrh a prototypování elektronického zařízení.

Provádíme vývoj a sériovou výrobu speciální zakázkové elektroniky. Po úvodním projednání a sepsání smlouvy je možné ihned zahájit domluvený vývoj. Další detaily jsou v průběhu vývoje postupně upřesňovány a rychlost vývoje odpovídá složitosti a samozřejmě aktuálnímu počtu zakázek, termín a cena je vždy předem rámcově dohodnuta - tedy nejzazší termín a cenový strop, obojí nebude překročeno. Výstupem vývoje je dokumentace a prototyp výrobku. 
Po ověření prototypu zadavetelem a případném upravení prototypu se připraví podklady pro sériovou výrobu. Konkrétní zařízení má na starost od začátku až do konkce vývoje jeden technik, který i dále pokračuje s komunikací se zadavatelem. Vše samozřejmě záleží na konkrétní smlouvě. Nabízíme i outsourcing vývoje elektroniky a návrhu plošných spojů pro firmy, které si u nás zadají objednávku a bez starostí, v určeném termínu, obdrží výsledek a mohou spustit výrobu.

Zajištění sériové výroby

Po úspěšném prototypování a kompletním odzkoušení přichází sériová výroba. Velikost sériové výroby není limitující, máme k dispozici vlastní techniku i výborné smluvní subdodavatele. Přímo zajistíme všechny výrobní operace, včetně osazení, pájení (všechny typy součástek, SMD reflow) a oživení. S rostoucím objemem zakázky samozřejmě určitým způsobem klesá cena - např. rozdíl mezi sto a tisícy kusy je velmi citelně znát.

Více informací ohledně Vaší poptávky vývoje prosím zašlete na uvedený email:
csphone@csphone.cz, mobil : 774 133 553