schovat nabídku

Montáže

Montáže a renovace domácích telefonů,zvonkových tabel, montáže kamerových systémů

Naší nabídkou jsou montáže,renovace a servis domovní komunikační techniky,přístupových a kamerových systémů.Využíváme dlouholeté zkušenosti z provádění montáží na všech druzích staveb. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby při minimálních režijních nákladech a tím dosažení optimální ceny pro investora. Samozřejmostí je dodržování technologické kázně, bezpečnosti práce a sjednaných termínů.

Věnujeme mimořádnou pozornost technologické ekonomice, přípravě zakázky a kvalifikaci pracovníků. Naše dodávky jsou velmi krátké a to se odráží i na jejich cenách. Pracovníci firmy jsou pravidelně školeni a přezkušováni ve svých činnostech a jsou povinni prokázat kdykoliv svoji kvalifikaci.

Vybavenost jednotlivých pracovníků a pracovní čety zaručuje provedení v kvalitě současných technologií. Jsme si vědomi, že jakost provedení díla a dodaných výrobků bývá mnohdy rozhodující podmínkou pro úspěch ve výběrové řízení.

Pro všechny elektromontáže, revize, rekonstrukce bytů jsme schopni zajistit veškerou možnou podporu. Při všech dodávkách používáme nejmodernější komponenty, produkty a technologie renomovaných firem, což nám umožňuje poskytovat dlouhodobé záruky a zákazník má jistotu, že u nás najde skutečnou kvalitu.

Kromě záručního a pozáručního servisu také nabízíme systém nonstop servisu, kdy zákazník má přesně stanovenou dobu zásahu od nahlášení události. Neustále rozvíjíme naše služby, pole působnosti, ale i také profesionalitu pracovníků.

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 Pokud máte zájem o bližší informace, cenové nabídky pro Váš dům , prosím kontaktujte nás na níže uvedené adrese a telefonu.
csphone@csphone.cz 
mobil : 774 133 553